Užitečné dárky do domácnosti

Ájurvédská masáž jako dárek

Začínáte se doma pomalu nudit a ráda byste s Vaším dítětem vyrazila mezi lidi? Využijte jedinečné příležitosti a přihlaste se ještě dnes do kurzu plavání kojenců Praha 6.

Proč začít s kurzem plavání již v kojeneckém věku?

S probouzejícím se jarním počasím přichází na řadu oblíbené venkovní aktivity. Můžete začít chodit cvičit s ostatními maminkami do parku, domluvit se na společnou procházku nebo vyrazit se starším dítětem na hřiště. Potřebné s užitečným můžete spojit v kurzu plavání kojenců Praha 6. Vaše děti se v moderním prostředí naučí již v brzkém věku základním plaveckým dovednostem. Kurzy probíhají pod vedením zkušených lektorek. Kurz doprovází hry, písničky, říkánky i mazlení rodičů a dětí ve vodě. Pobyt ve vodě je dětem příjemný, neboť jim připomíná prostředí, které je jím velmi dobře známo z bříška maminky. Plavání kojenců přináší nejen prohloubení vzájemného porozumění a citové vazby mezi rodiči a dětmi, ale také prospívá otužování organismu, podporuje psychomotorický vývoj a rozvíjí koordinaci pohybů. Děti se učí ve vodě spolupracovat a soustředit se.

Dopřejte si kvalitní ájurvédskou masáž

Centrum trvalého zdraví Cordeus nenabízí pouze kurzy plavání pro kojence a batolata, ale také například stále oblíbenější ájurvédskou masáž Praha. Tato hluboce relaxační a energetizující procedura přináší uvolnění pro lidskou mysl i mimořádný zážitek. Pravidelnými masážemi je možné docílit odstranění psychické nepohody. Ájurvédská masáž totiž chrání před negativními účinky, pocity úzkosti, strachu, vyčerpání a dalšími dysbalancemi. Poukázku na ájurvédskou masáž můžete věnovat také jako dárek k narozeninám nebo třeba jen tak pro radost.

26. 02. 2019

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Skvělá služba (15. 08. 2014)
Bála jsem se bělení zubů, ale...
Testovací centrum (22. 04. 2014)
Ještě ne, ale mám to v květnu v...
Slyšel jsem spoustu názorů, že...