Užitečné dárky do domácnosti

Bazénová chemie k údržbě bazénu

K pořízení venkovního bazénu nestačí pouze dostatek financí a místa pro umístění bazénu, ale také kvalitní bazénové příslušenství. Jen díky bazénovému příslušenství je možné udržet bazén v neustálém kvalitním stavu. K udržení stále čisté vody v bazénu slouží zejména bazénová chemie.

U společnosti Albixon si můžete zakoupit multifunkční chlorové tablety, nejrůznější pH přípravky, kapky do testeru i Flisan čistič linky. V nabídkovém katalogu samozřejmě nesmí chybět ani zazimovací roztok a kyslíkové tablety Aqua Blanc. Aroma do vody je dalším zbožím, které si můžete u Albixon pořídit. Aroma do vody s vůní kokosu a vanilky, citronu, borovice a lesní jahody krásně rozvoní Váš bazén. Aroma do vody je možné použít také do normální vany a do vířivky. 5 ml stačí nakapat do jednoho metru krychlové vody a po pěti až deseti minutách ucítíte nádhernou svěží vůni. Jako prevence proti řasám slouží chlorové multifunkční tablety v balení jednoho kilogramu. Tento přípravek představuje pevné tablety s více než osmdesáti procenty aktivního chlóru.

Chlór granulát je cenný bojovník při boji proti bakteriím. Jedna krabička obsahuje padesát pět procent chlóru. Je vhodný pro rychlé nechlórování bazénu a je možné jej použít také při zakalené zelené vodě a po skončení zimního období. K udržování čisté vody slouží také bazénové vysavače, které také naleznete na webových stránkách společnosti Albixon. K velmi oblíbeným bazénovým vysavačům patří automatický vysavač Scrubber s pojízdným vozíkem. Ideální je tento vysavač zejména pro vysávání dna rodinných bazénů. Oblíbíte si ho zejména pro jeho jednoduchou obsluhu a údržbu.

27. 06. 2014

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Skvělá služba (15. 08. 2014)
Bála jsem se bělení zubů, ale...
Testovací centrum (22. 04. 2014)
Ještě ne, ale mám to v květnu v...
Slyšel jsem spoustu názorů, že...