Užitečné dárky do domácnosti

Bungee jumping

Máte pocit, jako by Vaše letošní léto bylo bez jakéhokoliv vzrušení? Tento Váš pocit se může během okamžiku změnit jako mávnutím kouzelného proutku. Firma na zážitky Vám pomůže zaplnit Váš volný čas momentem, na který budete ještě dlouhá léta potom. K okamžikům, kdy lidem tuhne krev v žilách, patří bezpochyby bungee jumping. Před bungee jumpingem Vám bude ke kotníkům přivázáno pružné lano a hlavou dolů můžete seskočit z mostu.

Celý tento zábavný okamžik probíhá pod dohledem zkušených instruktorů, s nimiž je bungee jumping velmi bezpečnou zábavou. Společnost Firma na zážitky Vám bungee jumping může zprostředkovat hned na třech místech v České republice. Písek, Harrachov nebo Chomutov se mohou stát místy, kde Vy si vyzkoušíte bungee jumping na vlastní kůži. V Chomutově si můžete tento zážitek vyzkoušet od dubna do října v jakýkoliv víkend. V Písku je možné bungee jumping absolvovat do 25. září. V Harrachově pak zkušení instruktoři umožňují zájemcům vyzkoušet si seskok hlavou dolů celoročně. Voucher na tento jedinečný zážitek si můžete objednat na této webové adrese www.firmanazazitky.cz.

Nevšední adrenalinový zážitek Vám přináší také akrobatický let. Během patnácti minut si v akrobatickém letounu Z-142 budete moci vyzkoušet na vlastní kůži přetížení při ostrých zatáčkách, vývrtkách či letu na zádech.  Od dubna do října si můžete tento zážitek vyzkoušet v okresu Příbram. Jako dárek k narozeninám můžete darovat Vašim nejbližším let balónem nad krásnou jihomoravskou pálavskou přírodou nebo v Českém ráji. 

22. 07. 2015

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Skvělá služba (15. 08. 2014)
Bála jsem se bělení zubů, ale...
Testovací centrum (22. 04. 2014)
Ještě ne, ale mám to v květnu v...
Slyšel jsem spoustu názorů, že...