Užitečné dárky do domácnosti

Čas na plánování vánočního večírku

Nevíte si rady s pořádáním vánočního večírku a rádi byste připravili něco skutečně stylového? Nechejte se inspirovat společností Allegria, která je skutečným odborníkem na zážitky všeho druhu.

Vánoční večírek plný překvapení

Váš vánoční večírek může nabrat úplně jiný směr plánování, jestliže si zvolíte zcela jinou zábavu než předchozí roky. Pryč jsou časy, kdy se vánoční večírky konaly v podvečerních hodinách v nejbližších restauracích. Lidé se dnes chtějí po náročném pracovním dnu bavit. Chtějí si odpočinout od nejrůznějších každodenních starostí a zapomenout na to, co je momentálně sužuje. Vzhledem k tomu, že se stává čím dál tím větším trendem obětovat zaměstnání čím dál tím více času a sil, lidé si chtějí užít každou volnou chvíli, kdy nemusí stát u výrobní linky nebo sedět za psacím stolem u počítače v kanceláři. Třebaže do Vánoc schází ještě něco málo přes dva měsíce, je na čase začít se zabývat tím, jak se letos vyhnout zažitým stereotypům. S Firmou na zážitky se Vám to jedinečně podaří.

Osvědčené tipy na vánoční večírek

Na webovém portále společnosti Allegria www.zazitky-pro-firmy.cz objevíte více než tři stovky vyzkoušených zážitků, během nichž se nebudou nudit ani ti největší morousové. Společnými silami můžete s Firmou na zážitky uspořádat například soukromé kurzy vaření pod taktovkou Romana Vaňka. Naučíte se vyznat v nespočtu potravinových ingrediencí, zpracovat správně maso i ostatní potraviny a připravit pokrmy, po nichž se budou Vaším zaměstnancům sbíhat jazýčky. Velkou dávku dobrodružství zažijete během setkání obchodního týmu v plně funkčním simulátoru ponorky. Dámský tým úřednic, kadeřnic či učitelek jistě potěšíte soukromou čokoládovou masáží, během níž dají odpočinout své mysli i vnější schránce svého těla. Čokoláda má nejen neodolatelnou chuť, ale její kakaové bobule působí užitečně také na lidskou pleť. Čokoládová masáž pozitivně působí na činnost srdce, detoxikaci a pomáhají odplavit nežádoucí a toxikační látky z těla.

30. 09. 2019

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Skvělá služba (15. 08. 2014)
Bála jsem se bělení zubů, ale...
Testovací centrum (22. 04. 2014)
Ještě ne, ale mám to v květnu v...
Slyšel jsem spoustu názorů, že...