Užitečné dárky do domácnosti

Dámské hodinky jako dárek

Blíží se narozeniny Vaší partnerky a rád byste ji potěšil pěkným dárkem? Všiml jste si, že si Vaše partnerka Prohlíží při vycházce do města prohlíží se zaujetím ve výlohách klenotnictví hodinky? V tom případě jí velkou radost rozhodně uděláte dámskými hodinkami.

Spousta lidí používá hodinky zejména proto, aby měla přehled o přesném čase. Dámské náramkové hodinky mohou plnit také funkci šperku. Při výběru hodinek pro naše blízké je dobré mít na paměti, že hodinky stejně jako například oblečení či obuv podléhají řadě módních trendů.

Zejména sportovně založené ženy upřednostňují s číslicovou indikací. Ke společenskému oblečení či k šatům se hodí naopak více analogové hodinky s ručičkami. Na některých hodinkách nejsou znázorněny všechny číslice od jedné do dvanácti a minutové čárky, ale pouze číslice, které ukazují celou, čtvrt, půl a tři čtvrtiny hodiny, tedy číslice 12,3,6 a 9.

V www.hodinky-klenoty.cz/ naleznete i kombinované hodinky, které mají jak číselný, tak digitální ciferník. Ve spoustě klenotnictví si můžete pořídit hodinky s řemínky vyrobených z nejrůznějších materiálů. Velmi oblíbené jsou zejména kožené a kovové řemínky.

V internetovém klenotnictví hodinky-klenoty.cz si můžete vybrat hodinky nejrůznějších druhů i vzhledu. K významnému životnímu jubileu či jako poděkování za narození potomka můžete darovat Vaší partnerce luxusní švýcarské hodinky. Výše zmíněné klenotnictví nenabízí ke koupi pouze dámské, ale také pánské hodinky a ostatní hodinářské zboží. Ve výbavě žádného školáka by pak neměly chybět dětské hodinky, které můžete vybrat rovněž zde.

12. 09. 2013

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Skvělá služba (15. 08. 2014)
Bála jsem se bělení zubů, ale...
Testovací centrum (22. 04. 2014)
Ještě ne, ale mám to v květnu v...
Slyšel jsem spoustu názorů, že...