Užitečné dárky do domácnosti

Dárkový poukaz na tandemový seskok

Marně si lámete hlavu s dárkem pro vaše blízké či partnera? Proč jim tedy nezkusit darovat něco opravdu netradičního, nabytého adrenalinem a vzrušením. První reakce na voucher hlásající tandemový seskok padákem mohou být sice rozporuplné, ale touha po dobrodružství obdarovaného člověka nakonec přece jen přesvědčí se do tolik obávaného vzdušného prostoru vrhnout. A odměnou se stane skutečně jedinečný zážitek.

Seskoky na padáku se provozují na několika letištích k tomu určených po celé České republice. Ať už zakoupíte tandemový seskok Praha, který se realizuje v Příbrami a Mostě, nebo zavítáte do Kunovic či České Lípy, nebudete zklamání. Zkušení instruktoři adepta na seskok vždy zasvětí do základních pozic nutných pro výskok z letadla, otevření padáku nebo přistání, promítnou mu instruktážní video a seznámí ho s jeho tandempilotem. A pak následuje nástup do letadla, vystoupání do výšky cca 4 kilometrů, vzrušující let volným pádem a krásný let na padáku z výšky 1,5 kilometru. A je vysoce pravděpodobné, že i vy se necháte seskokem zlákat a jeden přikoupíte přímo na místě.

Abyste měli vy nebo obdarovaný památku na seskok, můžete si připlatit i službu parašutisti kameramana, který plní i funkci fotografa. Ten vám natočí nezapomenutelné zhruba 15 minutové video, které sestříhá, opatří hudbou a vypálí na CD. Na videu bude zachycena příprava na tandemový seskok, nástup a let letadlem, volný pád, otevření padáku i přistání. Kameraman je také schopen tandemové seskoky nafotit a přibližně 100 – 130 fotek vám zkopírovat na CD. S odstupem času pak budete mít kdykoli možnost se k seskoku vrátit a znovu si připomínat tento jedinečný okamžik.

29. 09. 2012

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Skvělá služba (15. 08. 2014)
Bála jsem se bělení zubů, ale...
Testovací centrum (22. 04. 2014)
Ještě ne, ale mám to v květnu v...
Slyšel jsem spoustu názorů, že...