Užitečné dárky do domácnosti

Dárky do domácnosti

Vydali jste se na návštěvu ke známým a rádi byste kromě dobré lahve vína přinesli hostitelce i drobný dárek do domácnost? Nebo sbíráte inspiraci pro nákup něčeho praktického do kuchyně? Nechte se inspirovat nabídkou internetových obchodů a nakupujte online. Lehce narazíte na skutečně netradiční dárky, které pobaví vás i vaše blízké.

Žádná kuchyně se zajisté neobejde bez hodin. Nabízí se zajímavé nástěnné hodiny s rozmanitými vzory přes modely s klasickým ciferníkem po stojací hodiny na pružině. Jejich vhodným doplňkem může být i malý kuchyňský budík, který kuchaře vždy upozorní na kontrolu přípravy pokrmů či nápojů. Mnohé hospodyňky mají po bytě rozesety fotografie všech rodinných příslušníků a mnohé z nich se objevují právě na kuchyňských linkách. K vystavení fotek jsou vhodným dárky fotorámečky pro jednu fotku nebo kombinované fotorámečky pro osm nebo devět snímků.

Snídaně servírovaná až do postele je snem snad každé ženy. K ní vám poslouží prkénko na krájení pečiva a servírovací tác do postele. Aby vám nevychladl váš oblíbený nápoj, lze sáhnout i po dobrém termohrnku. K servírování vajíček se budou určitě hodit keramické držáky na vajíčka a na uvařený čaj konvička společně se šálky. Ideální je zakoupit celý čajový set. Při podávání sypaného čaje uvítáte nerezové sítko na čaj a na saláty hlubokou mísu s potiskem. Pro odměření špaget pak sáhněte po odměrce na špagety a jejich podávání značkový cedník nebo naběračku SCOOP.

Všechny výše uvedené produkty jsou vhodnější spíše jako dárky pro ženy. Jsou to totiž právě ženy, které ve většině případech zastávají místo hostitelek a dominují v kuchyni. Udělejte jim tedy radost a pořiďte jim drobnost do jejich království.

30. 09. 2012

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
Dárky do domácnosti: Myslíte, že... 2 Karla 21. 12. 2012
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Skvělá služba (15. 08. 2014)
Bála jsem se bělení zubů, ale...
Testovací centrum (22. 04. 2014)
Ještě ne, ale mám to v květnu v...
Slyšel jsem spoustu názorů, že...