Užitečné dárky do domácnosti

Dárky na párty

Chystáte se na párty a přemýšlíte nad tím, že byste kromě jídla a pití přinesli i nějaké drobnosti či originální dárky, kterými byste obdarovali hostitele a kamarády? Potom neváhejte a poohlédněte se na internetu. Nákup přes internetový obchod je pohodlný, jednoduchý a rozmanitý. Dárky můžete vybírat z různých kategorií dle druhů, příležitostí nebo použití. Dodávka je navíc rychlá, často i do druhého dne, a některé obchody dokonce nabízejí dopravu zdarma při zakoupení zboží v hodnotě nad 1 000 Kč. Dodané zboží si můžete potom vyzvednout na poště, osobně na pobočce nebo si ho nechat dovézt až do domu.

A jaké dárky zvolit? Pozdvižení vyvoláte například s houpacími sklenicemi na whiskey, alkoholovou ruletou nebo hrou fotbal Wanted. Spoustu zábavy zažijete i při hraní panákového domina, tančících kostek nebo hře s panáky a kartami. Z praktických věcí zajisté využijete uzávěr na víno, držáky na skleničky, obal a stojan na víno, pivní sklenice, kyblík na led pro šampaňské a lahvový teploměr. Jejich funkčnost můžete na párty ihned vyzkoušet. Po probdělé noci se vám bude hodit i digitální kapesní alkoholtester nebo chladící polštářek na kocovinu.

I ti nejmenší mohou přinést malé překvapení na narozeninovou párty. Zábavu vyvolají nafukovací balónky, barevné konfety, veselé klobouky i dětské šampaňské, bez kterých se neobejde žádná dětská párty. Z dárků děti nejčastěji nakupují plyšová zvířátka, hračky, polštářky s oblíbenými kreslenými postavičkami, obrázkové knihy nebo stavebnice. Dárky pro děti vždy hýří barvami, jsou veselé a plné hravosti. S rozbalenými dárky se párty většinou promění v jednu velkou uměleckou dílnu.

27. 09. 2012

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
Houpací sklenice na whiskey?: Co jsou houpací... 0 Marek 20. 02. 2013
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Skvělá služba (15. 08. 2014)
Bála jsem se bělení zubů, ale...
Testovací centrum (22. 04. 2014)
Ještě ne, ale mám to v květnu v...
Slyšel jsem spoustu názorů, že...