Užitečné dárky do domácnosti

Dárky od srdce i od Allegrie!

Ráno se vzbudíte a hned jak otevřete oči, už na vás blikají povinnosti v mobilu. Varovné signální světýlko na přední straně vašeho osobního telefonu vás den ode dne rozčiluje čím dál víc, ale vy víte, že byste se bez něj už v podstatě neobešli. Jaká úleva pak přichází, když zjistíte, že vám tentokrát signál oznamoval narozeniny vaší nejlepší kamarádky, anebo výročí vašeho sňatku s manželkou. Jedinou vrásku na čele vám ale vytvoří fakt, že dárek pro kamarádku, anebo dárek k výročí svatby, budete muset teprve vymyslet, protože jste na něj jako obvykle zapomněli!

Když vás netrápí finance

Naštěstí ale máte vždy v záloze odkaz na stránky společnosti Allegria - www.firmanazazitky.cz/darky-k-vyroci-svatby/. Na nich totiž vždy zaručeně objevíte zážitek, který by byl k tomu či k onomu výročí nejvhodnější. A protože vás peníze už dlouho netrápí, máte jich vždy tolik, kolik zrovna v danou chvíli potřebujete, koupíte opravdu takový dárek, o němž tušíte, že udělá vaší kamarádce, anebo manželce tu největší radost. Co na tom, že je to jízda ve ferrari, anebo třeba let balónem. Už dávno jste se rozhodli, že si budete život užívat plnými doušky a nebudete odmítat příležitosti, které k vám přicházejí! Na penězích vám zkrátka nezáleží, protože máte kde bydlet a co jíst, hypotéku už máte dávno splacenou a úspor tolik, že nemusíte mít finanční starosti do konce života.

Dárek od srdce

Dárek pro přítelkyni vaší dcery také s klidným srdcem zaplatíte. Proč neudělat radost hned dvojnásobnou, že? Zdá se vám takové chování jako utopie? Nemusí být. Život si přece můžete užívat i s prázdnou peněženkou! Nezáleží na hodnotě daru, ale na tom, jak moc se trefí do vkusu a do nálady obdarovaného. A hlavně jak moc je darovaný s láskou. Klidně to může být jen kytička čerstvě natrhaných fialek či svěžích letních kopretin…

 

22. 08. 2018

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Skvělá služba (15. 08. 2014)
Bála jsem se bělení zubů, ale...
Testovací centrum (22. 04. 2014)
Ještě ne, ale mám to v květnu v...
Slyšel jsem spoustu názorů, že...