Užitečné dárky do domácnosti

Darujte cigaretu Ego

Máte ve svém okolí aktivního kuřáka, který si stále dokola klade předsevzetí spočívající v omezení nebo přestání kouření, avšak s novým rokem ho hned poruší a čeká na další příležitosti? Možná je na čase mu pomoci. Mnozí aktivní kuřáci si jako dobrý start pochvalují kouření elektronické cigarety. Přestože elektronická cigareta v podstatě supluje tu klasickou, může se u ní nastavit dávka nikotinu, která je vdechována. Na základě toho se dá postupně dávka nikotinu snižovat na minimum, až se kuřák jednoho dne rozhodne že ji vlastně již nepotřebuje. Elektronická cigareta tedy může být prvním krokem ke zbavení se zlozvyku kouření.

Další nesmírnou výhodou elektronických cigaret je fakt, že ji kuřáci mohou „zažehnout“ kdekoli, aniž by omezovali své okolí. Cigareta totiž nevydává žádný pach, a šetří tak nejen životní prostředí, ale i zdraví lidí kolem nás. Navíc je v porovnání s klasickými cigaretami mnohem levnější a dá se běžně zakoupit buď v kamenných obchodech, nebo na internetu. V e-shopech mnohých prodejců navíc často probíhají různé akce nebo výprodeje, náplně do elektronické cigarety, balení s jedním nebo více modely, baterie a další příslušenství tak můžete zakoupit za opravdu dobré ceny.

Pokud vybíráte vhodný typ elektronické cigarety, mezi nejvyhledávanější a zároveň i nejkvalitnější se řadí značka Ego. Tento model je vhodný i pro náročnější uživatele. Elektronická cigareta Ego se vyrábí ve více typech, které se od sebe jednotlivě liší zpracováním, spolehlivostí a výdrží baterie. Výběr modelů naleznete například na internetové stránce http://www.kingsmoking.cz/133-elektronicka-cigareta-ego-ce4-single.xhtml. Zde tedy můžete vybrat tu, která se vám bude zdát pro dárek nejvhodnější, a bez obav ji darovat.

17. 01. 2013

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Skvělá služba (15. 08. 2014)
Bála jsem se bělení zubů, ale...
Testovací centrum (22. 04. 2014)
Ještě ne, ale mám to v květnu v...
Slyšel jsem spoustu názorů, že...