Užitečné dárky do domácnosti

Darujte k výročí svatby pobyt v Moravském krasu

Blíží se výročí svatby Vašich rodičů a Vy byste je společně s Vašimi sourozenci potěšili nějakým hezkým dárkem? Můžete jim k tomuto významnému okamžiku darovat romantický pobyt v malebné přírodě Moravského krasu. Ubytování můžete hledat prostřednictvím webových stránek portálu Kamsi.cz, které najdete pod tímto odkazem kamsi.cz.

Moravský kras je proslulý jeskyněmi s překrásnou krápníkovou výzdobou. Při prohlídce Punkevních jeskyní se můžete podívat až na dno propasti Macochy a na člunech proplujete po podzemní říčce Punkvě. Jedinečnou krápníkovou výzdobou se může pochlubit také Kateřinská jeskyně s unikátními hůlkovými stalagmity, jeskyně Balcarka s bohatou a barevnou krápníkovou výzdobou i Sloupsko – šošůvské jeskyně. K jeskyni Výpustek se váže bohatá vojenská historie. Moravský kras patří mezi nejvýznamnější krasové oblasti ve střední Evropě a rozhodně si zaslouží Vaši pozornost.

Z levného ubytování Moravský kras budete mít skvělou výchozí pozici také pro mnohé jiné výlety do okolí. K nejoblíbenějším turistickým cílům patří především Mariánský chrám Křtiny, který byl vybudován podle projektu stavitele Giovanniho Santiniho. Za Bránu Moravského krasu je považováno město Blansko, které leží v údolí řeky Svitavy. Navštívit můžete v Blansku například renesanční zámek, ve kterém mimo jiné pobýval také lékař a archeolog Jindřich Wankel nebo rakouský spisovatel Ferdinand von Saar. Projít se můžete také zámeckým parkem, jehož chloubou jsou nejen staré stromy, ale také litinové sochy inspirované obdobím antiky a renesance.

26. 08. 2016

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Skvělá služba (15. 08. 2014)
Bála jsem se bělení zubů, ale...
Testovací centrum (22. 04. 2014)
Ještě ne, ale mám to v květnu v...
Slyšel jsem spoustu názorů, že...