Užitečné dárky do domácnosti

Dovolená v ubytování Blansko jako dárek za vysvědčení

Konec května je ideálním obdobím pro plánování rodinné dovolené v tuzemsku. Moravský kras je lokalitou, která si bezpochyby zaslouží Vaši pozornost. Okolí Blanska představuje totiž skvělý výchozí bod pro nejrůznější výlety. Moravský kras je především známý pro své krasové oblasti plné jeskyní, propastí a skal. Nezapomenutelné okamžiky, jak pro malé návštěvníky, tak pro dospělé připravuje zejména prohlídka Punkevní jeskyně, která Vás dovedete až k propasti Macocha. Pro děti bude velkým zážitkem rovněž plavba po podzemní říčce Punkvě. Krásnou krápníkovou výzdobu můžete obdivovat také v Kateřinské jeskyni nebo v jeskyni Balcarka.

Bylo by však velkou chybou vymezit si při pobytu v ubytování Blansko čas pouze na prohlídku některé z krasových jeskyní. Milovníci historie si přijdou na své také při návštěvě Býčí skály, která je opředena bohatou historií sahající až do časů pravěku. Z ubytování Macocha můžete podniknout výlet také do nedalekého westernového městečka v Boskovicích, kde můžete shlédnout také některé z divadelních představení s kovboji a indiány.S malými dětmi se můžete vydat do arboreta Šmelcovna, kde na Vás i Vaše ratolesti čekají víly a skřítci. Dospělí si rádi vyhradí čas na exkurzi v Muzeu pivovarnictví v Černé Hoře. Více námětů pro výlety naleznete na webové adrese našeho hotelu www.hotelprobe.cz

Také s ubytováním Macocha budete maximálně spokojeni. Hotel Probe Vás zaujme svými kvalitními ubytovacími službami i nízkými cenami. Každý z pokojů disponuje vlastní koupelnou se sociálním zařízením. Ubytování Macocha představuje skvělou volbu, jak pro rodiny s dětmi, tak turisty, kteří by rádi strávili pár dní v překrásné přírodě Moravského krasu. 

31. 05. 2016

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Skvělá služba (15. 08. 2014)
Bála jsem se bělení zubů, ale...
Testovací centrum (22. 04. 2014)
Ještě ne, ale mám to v květnu v...
Slyšel jsem spoustu názorů, že...