Užitečné dárky do domácnosti

Kalikovský mlýn a jeho nabídka

Obdrželi jste dárkovou poukázku na odpočinkový pobyt v plzeňském kraji a chystáte se na cestu? Pak si do svého plánu poznávaní okolí přidejte i Kalikovský mlýn. Tato historická budova a nádherná technická památka stojí jistě za shlédnutí.

Investor se při rekonstrukci mlýna soustředil na zachování a využití všech původních stavebních prvků a vzhledu budovy. Důraz byl také kladen na vnější design celé budovy, u které byly všechny prvky fasády a oken opraveny tak, aby odpovídaly prvotnímu stavu z roku 1886. V současné době skrývá moderní sportovní centrum, které bylo slavnostně otevřeno v roce 2006. Historické i moderní fotografie Kalikovského mlýnu si můžete prohlédnout na webových stránkách http://www.kalikovskymlyn.cz/.

Kalikovský mlýn nabízí sportovní vyžití, relaxační centrum a příjemnou restauraci s lahodnými pochutinami. Naleznete zde i Music Cafe, kde se pořádají diskotéky, koncerty českých i zahraničních kapel nebo firemní večírky a narozeninové party.

Ženy často Kalikovský mlýn využívají jako dámské fitness Plzeň. Velmi oblíbený je program Heat, cvičení power plate nebo squash. Po absolvování cvičení se sportovci i sportovkyně mohou občerstvit v místní restauraci a zavítat na masáže nebo si nechat své tělo napravit zkušeným fyzioterapeutem.

Kalikovský mlýn patří mezi oblíbené restaurace Plzeň. Přes obědy zde můžete ochutnat výhodné denní menu, večer zase posedět v zahradní restauraci nebo altánu a vychutnat si nabídku z jídelního lístku. Restaurace je take oblíbená k pořádání svateb a rautů.

Kalikovský mlýn tedy budete obdivovat jak pro svoji historickou hodnotu, tak pro svoje současné praktické využití.

12. 11. 2012

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
Cvičení: Přestěhovala jsem se do... 0 Hanka 14. 03. 2013
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Skvělá služba (15. 08. 2014)
Bála jsem se bělení zubů, ale...
Testovací centrum (22. 04. 2014)
Ještě ne, ale mám to v květnu v...
Slyšel jsem spoustu názorů, že...