Užitečné dárky do domácnosti

Kamera na kolo jako dárek

Léto je v plném proudu, a nekonečná zábava taktéž! Kdy jindy vyrazit na takovou cyklodovolenou třeba po naší krásné jižní Moravě, když ne právě nyní? Ovšemže je jen na vás, kterou lokalitu si vyberete. Každá v sobě určitě bude mít něco, co vás natolik zaujme, že si řeknete: „Kéž bych si to takhle mohl zapamatovat věčně!“ Bohužel, mozkových buněk nám denně ubývá, a tak, logicky, zapomínáme. I naše vzpomínky blednou. Nicméně díky GoPro HD HERO si můžete tyto vzpomínky zachovat v těch nejpestřejších barvách. Zachyťte s touto malou šikovnou kamerkou přesně to, co vidíte! A pokud se náhodou vydáte třeba na nějakou vysokohorskou cyklistiku, budou to snímky doslova k nezaplacení. Navíc je potom směle můžete sdílet s těmi, co se neúčastnili. Znáte někoho, komu by tato kamera náramně slušela? Darujte ji jako dárek! Věřte, že tímto dárkem neurazíte vůbec nikoho. Koho by urazila kamera s tak kvalitními parametry?  
    V čem vlastně spočívá genialita této HD minikamery? Část jsme vlastně právě vyjádřili v předchozí větě. Pořizuje obraz ve vysokém rozlišení a navíc je co do velikosti doslova miniaturní. Vždyť váží pouhých 74 gramů! A právě proto je její využitelnost tak obrovská. Připněte na řídítka, když jedete na kole, na helmu když třeba skáčete padákem. Investice do tohoto inovativního zařízení je naprosto bez výjimky tím nejlepším, co můžete udělat. Abyste však měli opravdu garanci, že nakupujete správný produkt, navštivte pro jeho zakoupení http://obchod.gohd.cz. Je to jediný autorizovaný e-shop v České republice, který se prodejem a distribucí těchto kamer zabývá.
    Jak jste již mohli z předešlého textu pochopit, GoPro HD HERO nechce být jen nějakou obyčejnou kamerou na kolo. Přišla na svět i pro všechny milovníky adrenalinových sportů, aby natočili svůj zážitek v té nejlepší možné kvalitě, anebo automobilových řidičů. A také pro všechny fanatiky do geniálních věcí. Až se budete sami sebe ptát, jak je možné, že do těchto 74 gramů nacpali Wi-Fi modul, ultra široký úhel záběru, 12 Mpix fotoaparát, a další vychytávky…  

10. 08. 2013

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Skvělá služba (15. 08. 2014)
Bála jsem se bělení zubů, ale...
Testovací centrum (22. 04. 2014)
Ještě ne, ale mám to v květnu v...
Slyšel jsem spoustu názorů, že...