Užitečné dárky do domácnosti

Léčbu i odpočinek nabízí Rehazone

Zná to snad každý z nás. Po celodenním sezení u počítače nebo stresujícím přebíhání mezi kanceláří a klienty, přicházíme domů unaveni a jediné po čem toužíme je odpočinek. Mnohdy jsme však nuceni znovu usednout do nepříjemné polohy k počítačům a ještě nějakou dobu pracovat. Dříve, či později se tento styl života odrazí na naší kondici a zdraví. Pokud chcete začít předcházet problémům dříve než nastanou, pak začněte pravidelně navštěvovat masáže.

Blahodárný vliv masáží

Nejen, že vám pomohou odstranit již vzniklé bolesti, ale jsou také ideální formou odpočinku a relaxace. Tyto masáže můžete absolvovat v jakémkoli wellness centru, nebo u soukromníků nabízejících tyto služby. Máte-li však závažnější zdravotní potíže, pak je třeba vyhledat speciální střediska, kde vám budou provedeny zdravotní masáže odpovídající vašim potřebám. Zdravotní masáže jsou nutností pokud trpíte často se opakujícímu bolestmi zad, hlavy či šíje. Napomáhají také při rekonvalescenci poúrazových stavů. Zdravotní masáže pomáhají při odstraňování chronických i akutních bolestí. Je však nutné svěřit se do rukou certifikovaných odborníků. Zárukou jsou služby rehabilitačního centra Rehazone, kde můžete absolvovat zdravotní masáže Praha, které vedou zkušení odborníci z řad fyzioterapeutů. Rehazone je moderním zařízením, které v sobě spojuje rehabilitační zařízení s moderním fitness centrem. Kromě masáží zde můžete absolvovat také speciální přístrojové terapie, jako je například terapie rázovou vlnou.

Léčba rázovou vlnou

Rázová vlna patří do stejné skupiny jako například léčba ultrazvukem. Funguje sice na lehce odlišném principu, ale jedná se o neinvazivní léčebnou metodu, která nachází své uplatnění zejména při léčbě poranění horních a dolních končetin. Rázová vlna Praha je vhodná pro všechny, kteří bojují s chronickými záněty či nedostatečnou tvorbou kolagenu. Bližší informace o principu léčby rázovou vlnou najdete na stránkách www.rehazone.cz.

25. 01. 2018

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Skvělá služba (15. 08. 2014)
Bála jsem se bělení zubů, ale...
Testovací centrum (22. 04. 2014)
Ještě ne, ale mám to v květnu v...
Slyšel jsem spoustu názorů, že...