Užitečné dárky do domácnosti

Léto aktivně

Patříte k lidem, kteří v létě nejen rádi cestují, ale také se učím novým věcem? Pokud to dvojnásob platí o světových jazycích, pak se nacházíte na správné webové stránce. Jazykové kurzy Brno jsou určeny, jak pro úplné začátečníky, tak pro pokročilé. Každý, kdo si přeje ovládat alespoň na základní úrovni jeden ze základních jazyků, může zde díky své píli a kvalitním službám lektorů svých snů a cílů dosáhnout.

V jazykových kurzech této jazykové škole si můžete, jak zopakovat dosavadní dovednosti v angličtině či němčině, tak začít s úplně jinými jazyky. Lákalo by Vás umět se dorozumět na dovolené ve Španělská či ve Francii? Toto Vaše přání nemusí zůstat nenaplněno. Stačí udělat si čas na učení se slovíček, procvičování poslechů a být aktivní v jazykovém kurzu. V jazykovém servisu Hope můžete také oprášit Vaše dosavadní znalosti z ruského jazyka. Služby z východní části Evropy se stávají čím dál tím častější a umět rusky se proto může vyplatit také při pohovoru do nového zaměstnání.

Velmi oblíbené jsou zejména kurzy angličtiny Brno. Komunikace s rodilým mluvčím, sledování anglických či amerických filmů, čtení knížek a procvičování gramatiky to může i během krátké doby přinést velké výsledky. Kurzy jsou určeny, jak pro širou veřejnost, tak pro firemní účely. Jazykový kurz některého z evropských jazyků můžete darovat i jako dárek Vašim ratolestem za vysvědčení či jako dárek k narozeninám. Případně se můžete do jazykového kurzu přihlásit s Vaší kamarádkou, čímž Váš učení cizích jazyků bude ještě více motivovat. Více informací naleznete na této webové adrese: http://www.jazykovyservis.cz/tlumoceni/.

26. 06. 2013

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Skvělá služba (15. 08. 2014)
Bála jsem se bělení zubů, ale...
Testovací centrum (22. 04. 2014)
Ještě ne, ale mám to v květnu v...
Slyšel jsem spoustu názorů, že...