Užitečné dárky do domácnosti

Modré záření

Trávíte spoustu času u počítače a bolívají Vás často oči? Se speciální úpravou brýlových čoček Bluecontrol se budou Vaše oči cítit mnohem lépe než doposud. Bluecontrol přestavují nové multifokální brýlové čočky od společnosti Hoya. Tyto čočky díky svým průlomovým vlastnostem poskytují křišťálově čisté a výrazně stabilní vidění. S multifokálními brýlovými čočkami od společnosti Hoya si dopřejete pohodlné a kvalitní vidění. Tyto čočky jsou velmi pohodlné na nošení. S novými multifokálními brýlovými čočkami Bluecontrol nebudete již více cítit napětí v očích ani únavu. Modré světlo vyzařují zejména zařízení, jako jsou LCD a LED počítačové a televizní obrazovky, chytré telefony, GPS zařízení tablety.

Bluecontrol Vám pomůže přirozeněji vnímat okolní barvy. Modré světlo je samo o sobě přirozeným jevem, neboť je neodmyslitelnou součástí každodenního světla, jeho přemíra může mít na člověka i nepříznivý dopad. Přemíra modrého záření můžete dokonce způsobovat i nespavost, je proto nesmírně důležité se proti němu chránit. Bluecontrol je vhodný zejména proto lidi, kteří pracují v kanceláři a jsou tak každodenně odkázáni na práci s počítačem a jinými elektronickými zařízeními.

To samé platí i pro studenty, kteří se taktéž bez počítačů při svém studiu neobejdou. Bluecontrol pomůže udržet oči ve skvělé kondici rovněž seniorům a milovníkům počítačových her. Bluecontrol sebou přináší ještě jednu výhodu a to, že chrání brýlové čočky před vodou, špínou, mastnotou a prachem. Kontaktní čočky jsou tak déle čisté. Další informace naleznete na této webové adrese: www.bluecontrol.eu/cs/home

29. 04. 2014

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Skvělá služba (15. 08. 2014)
Bála jsem se bělení zubů, ale...
Testovací centrum (22. 04. 2014)
Ještě ne, ale mám to v květnu v...
Slyšel jsem spoustu názorů, že...