Užitečné dárky do domácnosti

Nabídněte hostům na narozeninové oslavě španělské delikatesy

Chystáte oslavu narozenin a rádi byste čerpali inspiraci na přípravu jídel ve španělské gastronomii? V tom případě se pravděpodobně neobejdete bez kvalitních potravin španělské značky Bassta. Sortiment této značky si můžete prohlédnout zde www.bmcbrno.cz.

Španělské delikatesy by neměly chybět na žádném svátečním stole

Z portfolia společnosti BMC Brno můžete objednat na sváteční stůl španělské lahůdky. Nabídka španělských delikates je skutečně pestrá. Španělské potraviny si zamilujete pro jejich nezaměnitelnou chuť, čerstvost i kvalitu. Hostům během oslavy Vašich narozenin můžete nabídnout několik druhů paštik s čerstvým pečivem a dopřát jim pochutnání si na olivové pastě, paštice s ančovičkovou příchutí nebo paštice s lososovou příchutí. K přímořské gastronomii neodmyslitelně patří také různě upravované mořské speciality. Společnost BMC Brno doporučuje ochutnat především kousky robotniček na galicijský způsob. Tento pokrm je považován za typické jídlo severozápadní části Španělska. Dalo by se však říci, že stejně jako paella patří k nejznámějším španělským pokrmům. Na talíř ji můžete podávat tepelně upravenou s mletou paprikou, hrubou solí a bohatě zalitou extra panenským olivovým olejem. K zakusování můžete nabídnout bílý chléb. Koupit můžete také chorizo, filety z makrely s rajčatovou šťávou, zelené olivy plněné paprikou nebo jamón.

Udělejte si také zásobu španělských vín

V nabídkovém katalogu společnosti BMC Brno najdete také vynikající španělská vína, pro která je typická nezaměnitelná chuť, barva i vůně. Vína z oblasti Rioja či Ribera del Duero patří k neoceňovanějším vínům na světě. Červená vína odrůdy Tempranillo, Garnacha, Syrah či Merlot by neměla uniknout pozornosti žádnému milovníkovi vín. Oslavu můžete zpříjemnit také šumivým vínem typu CAVA nebo sangrií.

26. 09. 2017

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Skvělá služba (15. 08. 2014)
Bála jsem se bělení zubů, ale...
Testovací centrum (22. 04. 2014)
Ještě ne, ale mám to v květnu v...
Slyšel jsem spoustu názorů, že...