Užitečné dárky do domácnosti

Nebojte se používat samoobslužné automyčky od společnosti BKF CarWash

Rádi byste rozšířili služby ve Vašem pneuservise? Nabídněte klientům možnost mytí motorových vozidel ve špičkových automyčkách. K jedněm z nejkvalitnějších samoobslužných automyček patří ty od společnosti BKF CarWash.

Výhody bezkontaktních myček 

Bezkontaktní myčkaaut je oblíbená nejen mezi jejich majiteli, ale také u řidičů. Automyčky společnosti BKF CarWash v posledních letech zažívají velký úspěch. Velkou výhodou je, že tento typ automyček nevyžaduje mít po ruce stálého zaměstnance. Automyčku BKF CarWash snadno obsloužíte i bez jakýchkoliv odborných školení. Sám řidič si může umýt svůj automobil, a to bez dozoru majitele zařízení. Ten se totiž může nerušeně věnovat svému dalšímu podnikání. Samoobslužné automyčky BKF CarWash jsou sázkou na jistotu. Jsou stoprocentně spolehlivé a uživateli nabízí jedinečný komfort. Automyčky BKF se dají rozšiřovat širokým spektrem doplňků.

Samooblužné automyčky a jejich využití

Automyčky společnosti BKF CarWash disponují šesti mycími programy, které se postarají o důkladnou očistu všech motorových vozidel. Často jsou využívány nejen jako doplňky autoservisů, ale také tankovacích stanicí, stanic technické kontroly a menších nákupních center. Automyčky byly vyvinuty tak, aby odpovídaly potřebám mytí v menších a středně velkých obcích. Společnost BKF CarWash dává zájemcům o tyto modulární automyčky na výběr dvě možnosti, a to kontejnerové myčky a modulární myčky. Kontejnerové automyčky jsou ideální volbou především v místech s vysokou a střední intenzitou provozu. Velmi dobře se osvědčila především při vyšším počtu mycích boxů. Oproti tomu modulární myčka je považována za skvělou alternativu kontejnerové myčky. Uplatnění najde zejména v místech se střední a nízkou intenzitou provozu. Modulární myčka Vás na první pohled zaujme svým elegantním vzhledem a je zejména dobrým řešením v případě malého pozemku. Kontejnerové myčky jsou obohaceny o prostor k uskladnění chemických prostředků.

27. 03. 2020

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Skvělá služba (15. 08. 2014)
Bála jsem se bělení zubů, ale...
Testovací centrum (22. 04. 2014)
Ještě ne, ale mám to v květnu v...
Slyšel jsem spoustu názorů, že...