Užitečné dárky do domácnosti

Paseky nad Jizerou a jedinečná možnost ke strávení silvestrovských oslav

Listopad to je ideální měsíc k zamyšlení se nad tím, kde stráví člověk letošního Silvestra. Spousta lidí tráví vánoční svátky se svými blízkými v pohodlí rodinného krbu, avšak poslední den v roce si chtějí lidé obvyklé užít, jak jen je to možné. Milovníci zimních sportů si tento den užívají většinou někde na horách při lyžování. Skvělou příležitost k příjemnému strávení Silvestra na horách nabízí také Penzion Paseky nad Jizerou.

Tento penzion se rozprostírá v nejznámějším pohoří České republiky, v samotném centru Krkonoš. Krkonoše nabízí milovníkům lyžování spoustu sjezdovek určené pro všechny typy lyžařů, takže si zde přijdou na své jak začátečníci, tak ti nejzdatnější lyžaři. Na své si zde přijdou rovněž milovníci běžek, neboť se zde nachází několik krásných běžkařských tras. Pokud lyžovat neumíte, nezoufejte, neboť Ubytování Paseky nad Jizerou Vás prostřednictvím svých instruktorů tomuto sportu naučí. Nezáleží na tom, kolik je Vám let, stač chuť naučit se něco nového.

Penzion Paseky nad Jizerou nabízí ubytování ve dvoulůžkových a čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Pobyt v tomto penzionu je ideální zejména pro ty, kteří během své dovolené touží po klidu a pohodlí. Pension disponuje menší kapacitou lůžek, takže může tento předešlý požadavek svůj hostům určitě splnit.  Penzion Paseky nad Jizerou je skvělým místem rovněž pro dovolené s malými dětmi. Neváhejte a užívejte si krásné přírody v Krkonoších. Rezervovat si místa k ubytování můžete i na těchto webových stránkách http://www.pension-sablatura.cz/.

18. 11. 2012

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
Silvestr: Penzion vypadá moc... 0 Lenka 07. 01. 2013
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Skvělá služba (15. 08. 2014)
Bála jsem se bělení zubů, ale...
Testovací centrum (22. 04. 2014)
Ještě ne, ale mám to v květnu v...
Slyšel jsem spoustu názorů, že...