Užitečné dárky do domácnosti

Plexi stojánky

Jste začínající firmou, která by si ráda nechala vyhotovit kvalitní a dobře viditelnou reklamu? Nechejte si vytvořit kvalitní a originální plexi stojánky, do kterých budete moci umístit letáčky s informacemi o Vaší společnosti či o službách, které Vaše firma nabízí. Výrobu plexi stojánků i nejrozmanitějších výrobků z plexiskla můžete svěřit renomované společnosti Marksimon, která se zabývá výrobou reklamy již déle než deset let.

Společnost Marksimon se snaží vyjít vstříc při výrobě reklamy i těm nejnáročnějším zákazníkům. Společnosti Marksimon se daří dosáhnout vysoké kvality při výrobě plexi stojánků také díky pevnému materiálu akrylátových desek. Tento materiál zaujme každého zákazníka. Dříve než se rozhodnete pro design plexi stojánků, můžete se inspirovat plexi stojánkami, které si nechaly vyrobit firmy před Vámi. Inspiraci najdete na této webové adrese www.marksimon.cz.

Mezi firmy, které se rozhodly nechat si vyrobit od společnosti Marksimon plexi stojánky, náleží například firma Adidas. Další možností jsou prodejní pultové stojánky WHCS, které jsou vyrobeny z ohýbaného čirého plexiskla s polepem samolepící fólie s digitálním tiskem v kombinaci s plotterovým ořezem. Pokud jste firmou, která se věnuje výrobě léků a léčiv, pak Vás pravděpodobně zaujme plexi stojánek, jež si nechala vyrobit společnost Ibalgin. Od společnosti Marksimon si můžete nechat vyrobit také reklamní produkty netradičních velikostí, jako je například obří maketa výrobku, který charakterizuje Vaši společnost. Reklamní předměty od Marksimon můžete darovat také jako vánoční dárek konkurenci.

27. 12. 2016

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Skvělá služba (15. 08. 2014)
Bála jsem se bělení zubů, ale...
Testovací centrum (22. 04. 2014)
Ještě ne, ale mám to v květnu v...
Slyšel jsem spoustu názorů, že...