Užitečné dárky do domácnosti

Poslední prázdninový víkend v ubytování Moravský kras

Poslední víkend v srpnu je ideální chvílí k završení letních prázdnin v příjemné moravské přírodě, kterou je Moravský kras. Tento kraj dává příležitost k rozmanitým výletům. Poslední prázdninový výlet si můžete udělat do Punkevní jeskyně, ve které návštěvníci dostanou příležitost projít se mohutnými dómy a chodbami s krápníkovou výzdobou. Na návštěvu Punkevní jeskyně se budou těšit také děti, neboť v průběhu další části návštěvní trasy se návštěvníci projedou na motorových člunech po podzemní říčce Punkvě. Během prohlídky dostanou návštěvníci možnost nahlédnout do nejkrásnějšího prostoru Punkevních jeskyní, kterým je Masarykův dóm. Více typů na výlety najdete na této webové adrese www.hotelprobe.cz. Pohodlné ubytování najdete v blanenském hotelu Probe.

Komfortním ubytováním disponuje všech osmdesát pokojů, které jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením. Ať už přijedete do ubytování Blansko vlastním autem, nebo autobusem, popřípadě vlakem, vždy to k nám budete mít, co by kamenem dohodil. Autobusové i vlakové nádraží je od hotelu Probe vzdáleno pouze tři minuty. Na své si v bezprostředním okolí přijdou také milovníci kolektivních her, zahrát si můžete kuželky i squash.

S ubytováním Moravský kras budete maximálně spokojeni, obzvlášť pokud jezdíte rádi na kole, Vás určitě potěší skutečnost, že si můžete vyjet na řádně značené cyklostezky, které vedou Blanskem. Poslední srpnový víkend slibuje vysoké venkovní teploty, které by bylo škoda nevyužít při koupání blanenské přehradě, zatopeném lomu nebo v místním aqvaparku. 

27. 08. 2015

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Skvělá služba (15. 08. 2014)
Bála jsem se bělení zubů, ale...
Testovací centrum (22. 04. 2014)
Ještě ne, ale mám to v květnu v...
Slyšel jsem spoustu názorů, že...