Užitečné dárky do domácnosti

Postel Boxsping

Probouzíte se každý den s bolestí zad a krční páteří a rádi byste těmto bolestem udělali přítrž? Základním předpokladem kvalitního spánku je výběr správného lůžka. To by mělo být složeno z pevného rámu postele, lamelového roštu a kvalitní matrace. Krok ke správnému spaní a probouzení se bez bolestí můžete udělat se správným výběrem nové postele Praha. K těm nejkvalitnějším se řadí postele od společnosti Velda. Tato společnost dodává kvalitní postele více než šedesát let a od té doby se zařadila mezi špičkové výrobce postelí.

Postele od společnosti Velda jsou pověstné tím, že si mnoho lidí připadá, jako kdyby spali na vzduchovém polštáři. Tomuto pocitu přispívá systém taštičkových matrací. Každá matrace obsahuje ocelové pružinky, z nichž každá z nich je vložena do samostatné látkové taštičky. V jedné matraci postele Boxspring je obsaženo až tři tisíce pružinek. Ty jsou dále rozděleny do sedmi zón tří různých tvrdostí.

Právě toto složení postele umožňuje lidem probouzet se svěží a s dobrou náladou. Postele Boxspring, které jsou dalším produktem společnosti Velda, obsahují dvě vrstvy taštičkových matrací. Více informací k jednotlivým postelím naleznete na této webové adrese postele-velda.cz.

Komfortní spaní u postelí Boxspring je zajištěno také tím, že taštičkový systém umožňuje kvalitní odvádění vlhkosti z potu. Tímto systémem je minimalizován vznik plísní. Odborníci doporučují před koupí vyzkoušet si lehnout na Vámi vybranou postel, tuto příležitost můžete využít také u prodejny společnosti Velda v Praze Podolí. 

30. 03. 2015

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Skvělá služba (15. 08. 2014)
Bála jsem se bělení zubů, ale...
Testovací centrum (22. 04. 2014)
Ještě ne, ale mám to v květnu v...
Slyšel jsem spoustu názorů, že...