Užitečné dárky do domácnosti

Poznávejte Moravský kras celoročně

Moravský kras patří bezesporu k nejnavštěvovanějším krasovým oblastem nejen na Moravě, ale také na celém území naší republiky. Atraktivní je zejména díky nespočtu turistických tras, které jsou celoročně navštěvované.

Objevte krásy Punkevních jeskyní

Mezi největší turistická lákadla patří Punkevní jeskyně a propast Macocha. Zatímco v jeskyních jsou k vidění stalaktity, stalagmity i stalagnáty a je zde i možnost projet se lodičkou po podzemní řece Punkvě, Macochu, hlubokou více než 130 metrů je možné prohlédnout si ze dvou vyhlídkových můstků. Je nejhlubší propastí nejen na našem území, ale také v rámci celé střední Evropy. Propast je přístupná celoročně, stejně jako jeskyně. Jestliže jste však spíše sportovní nadšenci, než turisti, pak by vás mohla zaujmout ještě jedna atraktivní nabídka Moravského krasu a to jsou nově vybudované singletrailové trasy pro cyklisty. Ty jsou však přístupné omezeně, s ohledem na bezpečnost cyklistů. Pokud si chcete některou projet, budete si muset aktuálně počkat až do jara. Jejich nespornou výhodou je fakt, že se nacházejí mimo turistické trasy a vy si tak můžete vychutnat pouze zážitek z jízdy, bez toho, aniž byste se museli vyhýbat proudu turistů. Jestliže se chcete do Moravského krasu vydat, pak si včas zajistěte ubytování Macocha.

Ubytování v Blansku

Díky velké turistické oblibě bývá, zejména v letních měsících, problém najít ubytování na poslední chvíli. Zajímavou nabídkou je například Hotel Probe, nacházející se v Blansku. Hotel nabízí veškerou standardní vybavenost a to za velmi příznivé ceny. Je vhodný také pro pořádání školení, svateb, či jiných společenských akcí. Samozřejmostí je také vlastní parkoviště a úschovna kol. Využít můžete také hotelovou restauraci a sport bar s kulečníkem. Díky své poloze poblíž vlakového a autobusového nádraží, je ubytování v hotelu ideální volbou pro všechny, kteří chtějí vyrazit na výlet bez aut. Více informací o nabídce ubytování zjistíte na stránkách www.hotelprobe.cz.

16. 02. 2018

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Skvělá služba (15. 08. 2014)
Bála jsem se bělení zubů, ale...
Testovací centrum (22. 04. 2014)
Ještě ne, ale mám to v květnu v...
Slyšel jsem spoustu názorů, že...