Užitečné dárky do domácnosti

Praktické dárky pro iPhone

Telefony iPhone dobývají svět a i u nás naleznete tisíce uživatelů tohoto chytrého mobilního telefonu. Oblíbenost těchto přístrojů pramení nejen z jejich skvělého designu a výborné funkčnosti, ale svou roli hraje i prestiž a spokojenost se značkou. Mnoho technicky zaměřených lidí se bez tohoto telefonu neobejde a u nákupu každého nového modelu se vždy čekají fronty. Stejně tak, jako se neustále inovuje iPhone, je třeba aktualizovat i iPhone příslušenství, které se jeví i jako praktický dárek k narozeninám, svátkům či Vánocům.

Jako dárky se nejlépe prodávají kryty na iPhone. A vybírat je skutečně z čeho. Obchody doslova „přetékají“ nejmodernějšími designy, barvami a typy. Lehce narazíte i na netradiční obaly jako jsou například gumové kryty ve tvaru kazety, tenisky nebo fotoaparátu, ať už v růžové barvě, tmavé nebo bílé barvě. Tento typ obalu jistě zaujme mládež a extravagantní typy lidí. Klasická pouzdra a obaly jsou kožené a budou tvořit vhodný dárek pro ty, kteří působí seriózně a elegantně se oblékají. Sportovce zajisté potěšíte pouzdrem na ruku, které vzhledem připomíná náramek na hodinky. Náramek se zapíná na suchý zip a je voděodolný. Veškeré funkce telefonu můžete bezpečně používat, aniž byste museli pouzdro sundávat.

I nabíječka iPhone bude jistě vděčným dárkem. Není tím myšlena standardní nabíječka, která je součástí balení telefonu, ale nouzová nabíječka na baterky. Tento typ akumulátoru můžete mít uložen ve vaší aktovce, tašce či kabelce a v případě, že vašemu telefonu dojde „šťáva“, ho kdekoli použít. Stejně tak se vyplatí si nechat jednu nabíječku v autě. Autonabíječka se prodává s rolovacím kabelem, který se připevňuje do zapalování vozu. Telefon tak můžete kdykoli na cestách dobíjet a bez starostí ho pohodlně používat.

Příslušenství pro iPhone je bezesporu obrovské množství. Sáhnete-li tedy po nějakém výrobku iPhone a darujete-li ho „iPhonistovi“, určitě se nespletete a budete náležitě pochváleni.

29. 09. 2012

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Skvělá služba (15. 08. 2014)
Bála jsem se bělení zubů, ale...
Testovací centrum (22. 04. 2014)
Ještě ne, ale mám to v květnu v...
Slyšel jsem spoustu názorů, že...