Užitečné dárky do domácnosti

Praktické plexi stojánky pro věrné klienty

Hledáte způsob, jak poděkovat Vaším stálým klientům za jejich celoroční věrnost nebo partnerům za spolupráci? Vhodným dárkem se mohou stát plexi stojánky od společnosti MarkSimon. Tato reklamní společnost www.marksimon.cz funguje na českém trhu již více než deset let a je jednou z nejosvědčenějších společností ve svém oboru. Jako dárek můžete věnovat reklamní plexi stojánky.

Plexi stojánky jako dárek

Plexisklové stojánky nachází obvykle uplatnění na prezentaci nápojových lístků, letáků, fotografií i jako organizační stojánky. Velké oblibě se těší především proto, že nabízejí možnost dlouhodobé ochrany textu či obrázků při současném zachování možnosti výměny obsahu. Hodí se jak do kancelářských prostor, tak na recepci informačních center a hotelů. Setkat se s nimi můžeme také v knihovnách, galeriích a muzeích. K dalšímu oblíbenému místu náleží restaurace. Právě v nich si můžete přečíst na papíru jídelní lístek nebo nápojový či jídelní ceník. Společnost MarkSimon Vám ráda vyrobí stojánky z plexiskla v nejrůznějších formátech a velikostních provedeních. Díky vysoce kvalitním akrylátovým deskám můžete vyjít vstříc i těm nejnáročnějším přáním klientů.

Kouzlo světelné reklamy

Při této příležitosti můžete zvážit rovněž výrobu světelné reklamy. Tento typ reklamy patří k velmi silným reklamním prostředkům. Světelná reklama si neklade meze ve volbě tvarů, velikostí a podsvětlení. Světelná reklama může být vyrobená oboustranně nebo pouze jednostranně. Velmi efektivně působí 3D světelné nápisy. Přičemž její obrovskou výhodou je, že láká kolemjdoucí dvacet čtyři hodin denně.

27. 12. 2018

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Skvělá služba (15. 08. 2014)
Bála jsem se bělení zubů, ale...
Testovací centrum (22. 04. 2014)
Ještě ne, ale mám to v květnu v...
Slyšel jsem spoustu názorů, že...