Užitečné dárky do domácnosti

Prožijte opravdovou lásku vedle muže z Acapulca

Po delší době jste si udělaly s Vašimi kamarádkami čas jen samy na sebe a kromě povídání o všem možném a nemožném, co vám právě leželo na srdci, jste shlédly také oblíbené filmy? Možná se mezi nimi objevila také francouzsko - italská romantická komedie s akčními prvky Muž z Acapulca. Ačkoliv film vznikl již před více než čtyřiceti lety, ještě dnes umí zaujmout a přivést mnohé nezadané dámy k zamyšlení.

Muž z Acapulca jako symbol ideálního muže

Hlavní hrdina Bob Saint-Clare ještě dnes platí prototyp ideálního muže. Která žena by také nechtěla mít po svém boku urostlého svalovce se šarmantním charakterem, který by navíc dokonale ovládal hru na klavír a rád recitoval poezie. Hlavní hrdina je naprostým opakem spisovatele brakových románů Francoise Merlina této filmové komedie s parodickým námětem. Zatímco hlavnímu hrdinovi se daří vše, na co sáhne, autora sužují každodenní starosti i nedostatek financí. Dá se říci, že film je víceméně odrazem i dnešního světa. Zatímco jeden je spokojen se svým dosavadním životem, v profesi se mu daří stejně dobře jako doma, jiný se trápí samotou.

Kde najt svého muže z Acapulca?

Jako mávnutím kouzelného proutku se však může vše změnit také u Vás. Díky seznámení na Osudové seznamce štěstí můžete potkat také Vy Vašeho muže z Acapulca. Seznámení na této online seznamce www.evropska-seznamka.cz je ideální pro všechny ženy, které nechtějí zůstat samy a nebojí se oslovit muže z téměř celého světa. Díky Osudové seznamce štěstí se totiž můžete seznámit s gentlemany z Evropy, Ameriky a třeba i Austrálie. Nezůstaňte tedy pouze u snění o ideálním muži, ale rovnou si ho sama najděte!

30. 08. 2018

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Skvělá služba (15. 08. 2014)
Bála jsem se bělení zubů, ale...
Testovací centrum (22. 04. 2014)
Ještě ne, ale mám to v květnu v...
Slyšel jsem spoustu názorů, že...