Užitečné dárky do domácnosti

Reklamní předměty na zakázku od MarkSimon

Rádi byste dali vědět současným i novým klientům o Vašich nabízených službách? Skvělým prostředkem k tomu se může stát kvalitní reklama. Vyrobit si ji můžete nechat od společnosti MarkSimon, která k výrobě plexisklových reklamních stojanů používá metodu laserového řezání plastu.

Reklamní stojany od společnosti MakrSimon


Firma MarkSimon Vám na zakázku ráda vyhotoví reklamní produkty, díky níž budete dostatečně viditelní. Velmi oblíbené u nejrůznějších institucí jsou především reklamní stojany, které lze použít k nejrůznějším prezentačním účelům. Setkat se s nimi můžete v soukromých i veřejných firmách. Upoutávají pozornost v muzeích, galeriích, úřadech, knihovnách i na recepcích firem nebo prezentačních sálech. Společnost MarkSimon z kvalitních materiálů vyrábí stojany na letáky, informační stojany, stojany na prospekty, interiérové i exteriérové reklamní stojany. Můžete se domluvit také na výrobě cedulí a propagačních panelů. Jak mohou vypadat Vámi žádané reklamní předměty si můžete prohlédnout zde www.marksimon.cz. Reklamní stojany umožňují snadnou manipulaci, a tak je lze vždy před otevřením instituce umístit před budovu nebo třeba do vestibulů. V případě nepříznivého počasí či před zavírací dobou je můžete opět pohodlně schovat. Reklamní stojany mohou být vyrobeny z různých druhů materiálů, v rozmanitých formátech i velikostech.

Zvažte také výrobu plexi stojánků na zakázku

Další možnost, jak dát vědět o Vašich službách či výrobcích, nabízí plexi stojánky. Ty jsou často znatelně menších rozměrů než reklamní stojany, ale i ony Vám mohou pomocí zvýšit prodejnost. Společnost MarkSimon je vyrábí z kvalitních akrylátových desek. Reklamní plexi stojánky jsou často umístěny například v lékárnách, kde se používají k prezentaci nejrůznějších léků. Ne jinak tomu bylo také u medikamentů značky Ibalgin. Reklamní plexisklové stojánky hojně využívají také sportovní značky k propagaci oblečení a nejrůznějších předmětů.

29. 11. 2017

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Skvělá služba (15. 08. 2014)
Bála jsem se bělení zubů, ale...
Testovací centrum (22. 04. 2014)
Ještě ne, ale mám to v květnu v...
Slyšel jsem spoustu názorů, že...