Užitečné dárky do domácnosti

Španělské víno Old Porter jako dárek

Chystáte se na plánovanou návštěvu a ráda byste hostitelům přinesla milý dárek? Hostitele potěšíte dárkem v podobě lahodného alkoholického nápoje Old Porter.

Přineste hostitelce na návštěvu španělské víno Old Porter 

Znáte to jistě dobře sama. Chystáte pohoštění pro návštěvu a najednou zjistíte, že jste zapomněla pořídit nápoj k přípitku před konzumací večeře. Snad každá žena se umí vcítit do kůže té druhé. I díky tomu ví, že hostitelka uvítá, když jí její kamarádka doporučí alkoholový nápoj, který patří mezi její oblíbené. Stejně tak můžete Vaší kamarádce darovat při příchodu na návštěvu kvalitní španělské víno Old Porter. Víno Old Porter pochází z vinařské oblasti Montilla – Moriles. Toto víno zaujme svou sladkou, jemnou a plnou chutí s komplexní vůní rozinek, tónů dřeva a jemného kouře. Chloubou sladkého vína je zářivá průhledná barva s odstíny mahagonu a jodu. Toto španělské víno Vám zachutná již při prvním kontaktu. Hostům se nabízí buď jako aperitiv nebo digestiv.

Pochutnejte si na sladkých broskvích značky Bassta

Z internetové prodejny společnosti BMC Brno můžete koupit nejen lahve vína Old Porter, ale také velkogramážní balení různých potravin pocházejících ze Španělska. Stejně tak je tomu také u broskví značky Bassta. Jako první začali broskve pěstovat Číňané. Odtud se ještě před narozením Krista dostaly do Persie a následně se rozšířily do Středozemí. Ze Španělska byly broskve přivezeny do Ameriky. Dnes je toto sladké ovoce rozšířeno po celém světě. Broskve jsou díky vitamínům, které obsahují, velmi zdravé pro lidský organismus. Dodávají tělu vitamíny skupiny B, vitaminy C a E, draslík, hořčík a vlákniny. Broskve náleží k druhům ovoce, které vyvolávají pocit nasycení a jsou tedy vhodné také pro osoby, které se snaží držet štíhlou linii. Kromě metabolismu mají pozitivní účinky také na srdce.

29. 03. 2018

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Skvělá služba (15. 08. 2014)
Bála jsem se bělení zubů, ale...
Testovací centrum (22. 04. 2014)
Ještě ne, ale mám to v květnu v...
Slyšel jsem spoustu názorů, že...