Užitečné dárky do domácnosti

Ubytování Blansko a okolí zve k prodlouženému víkendu

Nemůžete se dočkat, až sluneční paprsky zesílí a venkovní teploty se začnou pohybovat kolem dvaceti stupňů? Čekání na jaro si můžete zkrátit příjemným prodlouženým víkendem v okolí Moravského krasu.

Kam za relaxací na Moravě?

Ať už hledáte ubytování na jarní prázdniny, prodloužený víkend na Velikonoce nebo si jen tak chcete odpočinout od každodenního shonu, ubytování Blansko a okolí Vás rádo zahrnete svými komfortními službami. Tento hotel nabízí ubytování hned v bezprostřední blízkosti Moravského krasu. Je tedy skvělým výchozím bodem pro výlety. Hotel disponuje osmdesáti pokoji s vlastním sociálním zařízením. Ubytování je vhodné, jak pro rodiny s dětmi, tak jednotlivce. Pohodlí zde najdou také velké skupiny, které by zde rády uspořádaly školní akce, setkání nebo třeba soustředění. Součástí hotelu je restaurace, kde si můžete dát něco dobrého k jídlu. Další potřebné informace i s fotografiemi pokojů najdete na webovém portále www.hotelprobe.cz.

Kam na výlet v Blansku?

V okolí hotelu najdete celou řadu lákavých míst, které zvou celoročně k návštěvě. Navštívit tak můžete jeden z nejkrásnějších jeskynních komplexů nejen v České republice, ale také ve střední Evropě. Na celém území je známo více než 1100 jeskyní a pět z nich je zpřístupněno veřejnosti. Součástí systému je i Punkevní jeskyně s 138,5 m hlubokou propastí Macocha, která vznikla zřícením stropu podzemního dómu.

Za kuriozitu lze považovat rovněž dřevěný kostelík, který je možné shlédnout na náměstí v Blansku. Přivezen sem byl z Podkarpatské Rusi. Město Blansko je proslulou svou železářskou historií. Ta sahá až do hlubokého období pravěku. Muzeum města Blanska k této tématice připravilo rozsáhlou expozici, kde se s touto regionální tématikou seznámíte blíže.

28. 02. 2019

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Skvělá služba (15. 08. 2014)
Bála jsem se bělení zubů, ale...
Testovací centrum (22. 04. 2014)
Ještě ne, ale mám to v květnu v...
Slyšel jsem spoustu názorů, že...