Užitečné dárky do domácnosti

Udělejte si radost výletem do Blanska a okolí

Jarní počasí přeje všem, kdo se celou zimu těšili na to, až budou zase moci usednout na svá kola a vyrazit do přírody. Mnohým lidem stačí projíždět se na svém milovaném bicyklu v okolí svého domova, jsou ale tací cyklisté, kteří si svá kola berou sebou také na prodloužené víkendy mimo domov. Možná právě vy patříte ke druhé skupině sportovců. A možná si zrovna lámete hlavu nad tím, kam byste s kolem mohli vyrazit! Z vlastní zkušenosti můžeme doporučit například oblast Blanska. Kromě cyklistiky si zde totiž můžete užívat také krásy přírody. Zdejší krasová oblast je známá nejen v celé České republice, ale také daleko za jejími hranicemi!

Ubytování je možné v hotelech Blansko sehnat jednoduše a v mnoha případech také poměrně levně! Ať už jste se pro prodloužený víkend rozhodli znenadání, nebo budete chtít chvíle vašeho oddychu naplánovat i několik měsíců dopředu, nemusíte se bát, že byste neměli kde hlavu složit! Například hotel Probe nabízí velkou kapacitu pokojů ve standardní i nadstandardní výbavě. K mání jsou pokoje pro páry, ale i pro celé rodiny s dětmi. Veškeré potřebné informace například o ceně a případné kontakty můžete najít na stránkách www.hotelprobe.cz.

Blanensko je oblast, která nabízí nejen možnost navštívit hned čtyři jeskyně s nádhernou jeskynní výzdobou, ale také pohled na známou propast Macocha, jejíž dno není dodnes zcela prozkoumáno! Ubytování Macocha je výhodné mimo jiné také pro školní či mimoškolní skupinové výlety, které jsou naplánovány na více než jeden den. Neváhejte a přijeďte prozkoumat další kousek naší vlasti. Můžeme se zaručit za to, že se zde rozhodně nudit nebudete… Kromě přírodních krás a možnosti turistiky a cykloturistiky jsou k mání také mnohé další zábavné aktivity. Více se můžete dozvědět na výše zmíněných stránkách hotelu Probe.

 

 

24. 03. 2017

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Skvělá služba (15. 08. 2014)
Bála jsem se bělení zubů, ale...
Testovací centrum (22. 04. 2014)
Ještě ne, ale mám to v květnu v...
Slyšel jsem spoustu názorů, že...