Užitečné dárky do domácnosti

Vánoční dárky pro rodiče

Hledáte vánoční dárek pro Vaše rodiče a rádi byste jim udělali radost? Vsaďte letos na osvědčené typy od Firmy na zážitky, která se specializuje na vánoční dárky v podobě zážitků. Pro ženy Firma na zážitky připravuje, jak bohatou nabídku masáží, tak adrenalinových zážitků. Vaši maminku můžete potěšit například zábalem z hroznového vína. Výběr vánočního dárku pro mámu bude díky Firmě na zážitky více než jednoduchý. Jadérka hroznů jsou jedinečným zdrojem síly a vitality. Před zábalem se uskuteční jemná masáž peelingem, který je připraven z hroznů. Vysušená jadérka jemně odstraní odumřelé buňky z pokožky. Jejich další výhodou je, že pokožku také jedinečně prokrví. K masáži se používá masážní olej VINO3, který je obohacený o éterické oleje. Tato masáž nejen dá výborný odpočinek nejen Vaší pokožce, ale také se stane balzámem pro Vaši duši. Více typů na vánoční dárek pro Vaši maminku naleznete také na této webové adrese www.firmanazazitky.cz/vanocni-darky-pro-zeny/.

Máte-li pocit, že jsou Vaši rodiče i po letech stále do sebe zamilovaní, pak je můžete potěšit masáží pro zamilované páry. Romantickou atmosféru této masáži dodají záře svíček. Celá masáž bude probíhat v příjemném prostředí masážního salonu. Po masáži na Vaše rodiče bude čekat sklenička šumivého sektu. Vánoční dárek pro tátu udělá Vašemu tatínkovi opravdovou radost. 

Velmi oblíbené jsou také gurmánské zážitky, při nichž se lidé nejen skvostně najedí, ale také prožijí chvíle v prostředí, které pro ně není jen tak obvyklé. Podobně tomu je například také při romantické večeři pod krápníky. Tato krápníková restaurace se proslavila již za první republiky jako divadlo či kabaret Revoluční scény, kde vedle slavného Vlasty Buriana hrál i Ferenc Furutirsta, Rudolf Jilovky, Karel Noll a další slavní herci a komici.

22. 12. 2014

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Skvělá služba (15. 08. 2014)
Bála jsem se bělení zubů, ale...
Testovací centrum (22. 04. 2014)
Ještě ne, ale mám to v květnu v...
Slyšel jsem spoustu názorů, že...