Užitečné dárky do domácnosti

Víkend v Rokytnici nad Jizerou

Levné ubytování Rokytnice nad Jizerou je ideálním místem pro prodloužený víkend v krásně barevné podzimní přírodě. Krkonoše nabízí nespočet turistických míst k návštěvě historických památek a na své si zde přijdou rovněž milovníci malebné přírody. Každoročně lákají Krkonoše stovky lyžařů k zimním radovánkám.

Jedinečnou příležitost k ubytování v poklidné části Krkonoš nabízí právě Rokytnice nad Jizerou.  Sporthotel Bohemia nabízí ubytování nejen pro ty, kteří zde chtějí strávit dovolenou, ale také pro firemní akce a školení. Sporthotel Bohemia disponuje dostatečnou kapacitou lůžek, aby Vám mohl vyjít vstříc při pořádání vícečlenných pracovních i společenských akcí. V každém pokoji se nachází sociální zařízení i televize, v případě potřeby je zde k dispozici také připojení k internetu, což se hodí zejména v situacích, kdy si potřebujete vyhledat například vlakové, či autobusové spojení, nebo být připraveni i na nepříznivé počasí.

Milovníci lyžování uvítají lyžařský areál, který se nachází nedaleko od hotelu. Sporthotel Bohemia je dobrým místem také pro dovolené rodin s malými dětmi, neboť se zde nachází také dětský koutek, ve kterém si mohou Vaše ratolesti do sytosti pohrát s jinými dětmi a Vy si mezitím v klidu vypít šálek kávy.

Odpočinout si můžete při romantických procházkách malebnou krkonošskou přírodou nebo zacvičit ve fitnesscentru. Využijte jedinečné příležitosti k odpočinku, kterou Vám ubytování Krkonoše nabízí, a vyrazte sem strávit prodloužený víkend. Pokud  Vás přestává bavit trávit Silvestra neustále na stejném místě, neváhejte a udělejte změnu, levné ubytování Rokytnice nad Jizerou je tou nejlepší možností, kterou si můžete zvolit.

28. 09. 2012

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
ubytování: Krkonoše mám... 1 Luboš Z. 29. 01. 2013
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Skvělá služba (15. 08. 2014)
Bála jsem se bělení zubů, ale...
Testovací centrum (22. 04. 2014)
Ještě ne, ale mám to v květnu v...
Slyšel jsem spoustu názorů, že...