Užitečné dárky do domácnosti

Vtipné dárky

Podzim se rychle přiblížil a s ním přichází i konec slunečných letních dnů. Na mnoho lidí padá podzimní splín a ztrácejí svou hravost a optimismus. A právě v této chvíli je ten pravý čas pořádat večírky, setkání a připravovat lidem překvapení, které je potěší a udělají jim radost. Drobné dárky můžete vybírat v obchodech s hračkami či ve specializovaných prodejnách orientující se na dárkové předměty a zboží. Rozmanitější výběr nabízejí internetové obchody, jejichž fantazii se meze nekladou.

Mezi originální dárky zajisté patří toaletní papír Dolar XL, rozhodovací rádce, alkoholová hra na zeď nebo stolní boxovací pytel na zeď. Všechny tyto produkty určitě vzbudí pozdvižení na jakékoli párty. Z dárků do kuchyně je třeba zmínit chňapku ve tvaru žáby, držák na skleničky, čajový set, odměrku na špagety nebo stojan na víno. Tyto kuchyňské potřeby jistě vzbudí úsměv na tváři nejedné hospodyňky a v kuchyni se uplatní prakticky kdykoli.

A jaké se nabízejí dárky pro ženy? Co třeba darovat podprsenku z bonbónů, pravítko ve tvaru penisu, přesýpací hodiny Sex timer nebo sexy pouta těm extravagantnějším a formičky na sušenky, hrnky na kávu, fotorámečky, servírovací tácy nebo cvičební pomůcky těm konzervativnějším ženám. Z užitečných dárku můžeme lehce vsadit na sluchátka, chladící polštářky, termofory, repelentní náramky nebo posilovací míčky. Všechny tyto produkty jsou k dostání na internetu a jejich objednání je velmi jednoduché. Zvolit můžete balík do ruky nebo osobní odběr a při vyšší objednávce budete mít dokonce dopravu zdarma. Obchody mnohdy nabízejí i různé slevové akce a výprodeje, dárky lze tedy sehnat i v cenově příznivějších relacích.

28. 09. 2012

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
Reakce na dárky: Zkusil jste někdo darovat... 2 Jirka M. 24. 12. 2012
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Skvělá služba (15. 08. 2014)
Bála jsem se bělení zubů, ale...
Testovací centrum (22. 04. 2014)
Ještě ne, ale mám to v květnu v...
Slyšel jsem spoustu názorů, že...